Dyżur wakacyjny

Informacja o pracy oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni w okresie wakacji

Szanowni Rodzice,

w związku z organizacją pracy oddziałów przedszkolnych w okresie wakacyjnym, informuję, że oddział  przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 7 w Bochni będą funkcjonowały od 1 lipca 2023r. do 31 lipca 2023 r. w godz. od 6:30 do 16:30, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS, MZ i MEN. W miesiącu sierpniu dyżur dla chętnych dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły będzie pełnić Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni.

Na dyżur w lipcu 2023 r. będzie można zgłosić dzieci wyłącznie obojga rodziców pracujących, uczęszczających obecnie do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 7 i nr 1 w Bochni.

W miesiącu sierpniu  2023 r. oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 7 w Bochni mają przerwę w funkcjonowaniu, natomiast Rodzice mogą zgłosić swoje dzieci na dyżur do Szkoły Podstawowej nr 1 w Bochni na tych samych zasadach.

Z uwagi na powyższe, proszę o wypełnienie „Karty zgłoszenia dziecka na dyżur letni” wraz z „Oświadczeniem Rodziców” ze wskazaniem konkretnych terminów, w których konieczne będzie zapewnienie opieki przedszkolnej Państwa dziecku/dzieciom. Wypełnione Deklaracje wraz z Oświadczeniami należy wrzucić do skrzynki na dokumenty znajdującej się przy wejściu do szkoły lub w sekretariacie szkoły.

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:

od 28 kwietnia 2023 r. do 19 maja 2023r. do godz. 15.00