REKRUTACJA DO SP 7 W BOCHNI

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni informuje, że rozpoczyna się rekrutacja dzieci do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.

Dokumenty do zapisu należy pobrać ze strony internetowej www.sp7bochnia.pl lub sekretariatu szkoły i złożyć w określonym terminie do skrzynki na dokumenty umieszczonej przy wejściu do szkoły. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:

nr tel. 14 612 61 63 – klasy I

nr tel. 14 611 77 12 – oddziały przedszkolne

KLASY PIERWSZE

od 8 lutego do 19 lutego 2021r. zapisy dzieci z obwodu szkoły do klasy pierwszej.

Karta zgłoszenia – obwód szkoły: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

Klauzula informacyjna dla Rodzica: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

– od 1 marca do 19 marca 2021r. zapisy dzieci spoza obwodu szkoły do klasy pierwszej.

Wniosek – uczniowie spoza obwodu szkoły: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

– od 18 lutego do 26 lutego 2021 r. deklaracja o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego.

Deklaracja o kontynuowaniu nauki w dotychczasowym oddziale przedszkolnym: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

od 1 marca do 19 marca 2021r. zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych sześciolatków, pięciolatków, czterolatków, trzylatków.

Wniosek do oddziału przedszkolnego i oświadczenia: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

Klauzula informacyjna dla Rodzica: kliknij tutaj (docx)   kliknij tutaj (pdf)

wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy

Granice obwodu szkoły obejmują ulice:

1. Armii Krajowej
  2. Działkowa
  3. Edwarda Windakiewicza
  4. Mariana Turkowskiego
  5. Tadeusza Jakubowskiego
  6. Waleriana Czumy
  7. Krakowskie Przemieście
  8. Legionów Polskich