REKRUTACJA DO SP 7 W BOCHNI

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Bochni ogłasza zapisy dzieci zamieszkałych i zameldowanych w obwodzie szkoły do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025.

Zapisu można dokonać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.00 do 15.00 w dniach od 5 lutego do 29 lutego 2024 roku. Rodzice proszeni są o dotrzymanie terminu, gdyż na ewentualne wolne miejsca w marcu będą przyjmowane wnioski dzieci spoza obwodu szkoły.  W załączeniu karta zapisu i wykaz ulic stanowiących obwód naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

nr tel. 14 612 61 63 – klasy I

nr tel. 14 611 77 12 – oddziały przedszkolne

KLASY PIERWSZE

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA BOCHNIA

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO KLASY I:  KLIKNIJ TUTAJ

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO ŚWIETLICY:  KLIKNIJ TUTAJ

WNIOSEK DLA DZIECKA SPOZA OBWODU SZKOŁY, TERMIN SKŁADANIA WNIOSKU
OD 4 DO 15 MARCA 2024 ROKU: KLIKNIJ TUTAJ

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA BOCHNIA

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Miejski Zespół Edukacji w Bochni informuje, że rekrutacja do miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 4 marca 2024 r. i przeprowadzona będzie po raz pierwszy za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

Szczegółowe zasady rekrutacji będą sukcesywnie zamieszczane w elektronicznym systemie rekrutacji oraz na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i szkół podstawowych.

Składanie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola: 19-29 lutego 2024 r.

Granice obwodu szkoły obejmują ulice:

Armii Krajowej

Działkowa