Dzień Dziecka w świetlicy szkolnej


7 czerwca w świetlicy szkolnej odbyły się gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka. Impreza rozpoczęła się od słodkiego upominku, a następnie dzieci przystąpiły do sportowej rywalizacji na boisku szkolnym. W zawodach uczestniczyło 73 dzieci. Podczas rywalizacji uczestnicy mieli do pokonania 8 stacji (rzut do celu, skoki na skakance, odbijanie piłeczki rakietką do tenisa stołowego, przysiady na czas, strzał do bramki, rzuty hula hop, skok w dal z miejsca, zgadnij co to). Wszyscy byli zwycięzcami bo przystąpili do sportowej rywalizacji, ale jak to bywa w sporcie trzeba wyłonić najlepszych i tak w kategorii dziewcząt:

I miejsce zdobyła Maja Podsiadło

II miejsce Oliwia Szeleźnik

III miejsce Maja Trzósło.

W kategorii chłopców:

I miejsce zajął Leon Palej

II miejsce Franciszek Świdziński

III miejsce Hubert Imiołek.

 

Gratulujemy. Imprezę sportową przygotowali Pan Rafał Marzec, Pani Jadwiga Kowalczyk, Pani Dorota Gawęda.

Skip to content