Latająca Akademia Przyszłości

Klasy pierwsze wzięły udział w projekcie „Latająca Akademia Przyszłości”. Podczas pierwszych zajęć „Latającej Akademii Przyszłości” dzieci poznały czym jest sukces, dowiedziały się, że każdy może odnieść sukces,  dla każdego dziecka sukcesem może być coś innego. Ważną umiejętnością jest dostrzeganie własnych sukcesów oraz docenianie sukcesów innych.   Na drugich zajęciach omawiano emocje, nazywano je. Każdy ma prawo przeżywać takie same sytuacje w różny sposób. Trzecie zajęcia to nauka nazywania swoich mocnych stron. Ważne jest również dostrzeganie mocnych stron innych osób. Uczniowie na zakończenie projektu  dostali  plecak, samolot, tangram, indeksy w których odnotowują swoje sukcesy. Dzieci  doświadczyły dużo radości przy wspólnej zabawie. „Latająca Akademia Przyszłości” wniosła pozytywny wkład w rozwój uczniów i przyczyniła się do budowania ich poczucia własnej wartości.