Szkolenie z Canvy.

28.08 w naszej szkole odbyło się szkolenie z popularnego narzędzia do projektowania graficznego „Canva”.
Szkolenie zostało przeprowadzone przez nauczycielki naszej szkoły Agnieszkę Buławę i Katarzynę Rynduch, które w ramach projektu Erasmus+ odbyły specjalistyczny kurs i chciały podzielić się wiedzą z koleżankami/kolegami z pracy. Podczas szkolenia nauczyciele dowiedzieli się jak założyć darmowe konto w „Canva dla Oświaty”, jakie projekty można zrealizować przy pomocy narzędzia, jak korzystać z gotowych szablonów. Nauczyciele wyświetlili film relacjonujący pobyt w Splicie w ramach projektu Erasmus+ stworzony z pomocą narzędzia Canva oraz zaprosili na kolejne praktyczne spotkanie wszystkich zainteresowanych nauczycieli.
Kolejne praktyczne szkolenie odbyło się 15.11, podczas którego nauczyliśmy się samemu tworzyć różne projekty, w szybki sposób według własnych potrzeb.