Szkolenie w Portugalii.

W dniach 8-12 sierpnia 2022 odbyło się pierwsze szkolenie kadry nauczycieli w ramach Programu Erasmus+ z przyznanej szkole akredytacji na lata 2021-27. W kursie, który odbył się w Portugalii, w Lizbonie udział wzięły panie Katarzyna Ślusarz i Magdalena Wilczyńska. W ramach kursu ‘21st Century Teaching’ omówione zostały innowacyjne metody i techniki nauczania oraz wymagania i trendy współczesnej edukacji. Celem kursu był rozwój umiejętności cyfrowych nauczycieli i poznanie możliwości jakie dają nam aplikacje: Actionbound, Plickers, Google lens, Google Sites, QR codes, Webquest, Canva. Program kursu obejmował też warsztaty dotyczące Myślenia Projektowego (Design Thinking) oraz pracy w grupie. Wartością dodaną były wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami kursu (osoby z Włoch, Hiszpanii, Słowacji) oraz zwiedzanie zabytków pięknej Portugalii. W holu pawilonu A, na parterze, widnieje gazetka ścienna. Zapraszamy do obejrzenia!

PREZENTACJAKLIKNIJ TUTAJ