Szkolny Konkurs Recytatorski „Pierścień św. Kingi”

W dniach 5. 11 oraz 8.11 w naszej szkole odbyły się przesłuchania uczniów do Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”. W kategorii klas 1-3 do eliminacji szkolnych zgłosiło się sześcioro uczniów, a w kategorii klas 4-6 czworo. Ostatecznie jury w składzie: pani wicedyrektor Magdalena Noskowicz oraz pani Marta Binkowska wyłoniło troje uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę podczas eliminacji rejonowych. W kategorii klas 1-3 zwyciężył Tomasz Bachula z klasy 1a prezentując wiersz „Czy z wiercipięty może być święty?”, natomiast w kategorii klas starszych pierwsze miejsce ex aequo zajęły Liliana Szczurek z klasy 4b oraz Karolina Trzósło z klasy 4c. Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych wystąpień.